phone

+90 541 800 72 94

send

info@yesilbilisim.net

logo

E-posta Güvenliği Çözümleri

E-posta Güvenliği Çözümleri

e-posta güvenliği

Şirketimiz, E-posta Güvenliği Çözümleri hizmetini sunmaktadır. Bu hizmetler arasında e-posta filtreleme, e-posta şifreleme, e-posta yedekleme, e-posta kuralları oluşturma gibi hizmetler yer almaktadır. E-posta Güvenliği Çözümleri hizmeti ile müşterilerimize e-postaların güvenliği konusunda destek veririz. Ayrıca, e-posta yedekleme ile e-postaların kaybını önleriz ve e-posta kuralları ile işletmeniz için önemli olan e-postaların belirlenmesini ve yönetilmesini sağlarız. Böylece müşterilerimize güvenli bir e-posta ortamı sağlarız.

E-posta Güvenliği Çözümleri hizmetimiz ile müşterilerimize e-postaların güvenliği konusunda çözümler sunarız. E-posta filtreleme hizmeti ile müşterilerimize istenmeyen e-postaların engellenmesini sağlarız. Böylece müşterilerimizin gelen kutuları spam mailler ile dolmaz ve işlerini daha verimli bir şekilde sürdürürler.

E-posta şifreleme hizmeti ile müşterilerimizin hassas bilgileri içeren e-postalarının güvenli bir şekilde gönderilmesini sağlarız. E-postaların şifrelenmesi sayesinde, e-postaların yanlışlıkla veya kötü amaçlı kişiler tarafından ele geçirilmesi önlenir.

E-posta yedekleme hizmeti ile müşterilerimizin e-postalarının kaybı önlenir. E-postaların yedeklenmesi sayesinde, veri kaybı yaşanması durumunda e-postalar geri getirilebilir.

Son olarak, e-posta kuralları hizmeti ile müşterilerimizin önemli e-postalarını belirleyerek yönetmelerini sağlarız. Bu sayede, müşterilerimiz işletmeleri için önemli olan e-postaları kaçırmadan takip edebilirler. E-posta Güvenliği Çözümleri hizmetimiz ile müşterilerimize güvenli bir e-posta ortamı sağlarız.

© 2021 Yeşil Bilişim